Barion Pixel

Nincsenek termékek a kosárban.

FOGÁSZATI ASSZISZTENSI ÁLLÁS-KECSKEMÉT

Kapcsolati Információ
Kapcsolat Albadent Kft
Free
Több Információ

Ha a fogászat számodra nem csak egy szakma, hanem a hivatásod is, akkor a legjobb helyen jársz.

Klinikánk folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a tapasztalt és pályakezdő asszisztenseink számára. A mindennapi munka zökkenőmentességét a gyakorlott munkatársak és a korszerű eszközök biztosítják. Amennyiben szeretnél egy színvonalas magánrendelő megbecsült tagja lenni, ahol vidám, barátságos hangulatban telnek napjaid, jelentkezz hozzánk a kecskeméti csapatunkba.

A Fixfogsor Rendelő budapesti és kecskeméti telephelyével Magyarország meghatározó implantációs és protézisrögzítési központjának számít. Most keressük kecskeméti rendelőnk új tagját

FOGÁSZATI ASSZISZTENS munkakörbe.

Feladatok:
- konzerváló fogászati munka előkészítése és asszisztálás,
- szájsebészeti beavatkozások előkészítése és asszisztálás,
- sterilizálás a higiéniai szabályok betartásával,
- anyagrendelések nyilvántartása,
- fogászati szoftver kezelése.

Amit biztosítunk:
- szakmailag inspiráló környezet,
- fiatalos, vidám csapat,
- igényes munkakörnyezet,
- versenyképes fizetés,
- rugalmas beosztás,
- hosszú távú együttműködés.

Betanítást és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk. Betekintő napot “biztosítunk” a munkába, hogy megalapozott döntést tudj hozni.

Elvárások:
- Fogászati Asszisztensi szakképesítés (vagy annak közvetlen megszerzése előtti státusz).
- Megbízható, mosolygós személyiség.
- Udvarias, pozitív hozzáállás.
- Jó munkabírás.
- Csapatmunka szeretete és arra való képesség.
- Precíz, pontos munkavégzés.

Akár azonnal kezdheted a munkát nálunk!

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában várjuk az alábbi e-mail címen: info@fixfogsor.hu

AdSense code
Ezt a hirdetést 238 alkalommal nézték meg.