-/1
by Kiss Katalin
Published: 2022-04-27 (4 hét ago)

Ha mosolygós és kedves személyiség vagy, szereted a pörgést, a kihívásokat, nálunk a helyed!

Hölgyek és urak jelentkezését is várjuk!

Piacvezető cégünk Fehérvári Fogászati Röntgen Centrumába keresünk adminisztrátor munkatársat 8 órás bejelentéssel, de 6 órás munkavégzéssel versenyképes fizetéssel!

Feladatok:

Páciensek fogadása, adatok rögzítése, telefonos / emailes megkeresések megválaszolása, időpontok kiadása, kassza kezelése, számlázás, és egyéb adminisztrációs teendők ami a napi rutin része.

Ha szeretnél egy jó hangulatú rendelőben, fiatalos csapatban dolgozni és hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat az iroda@vipdental.hu email címre.

Munkavégzés feltétele: Védettségi igazolvány, Érettségi, recepciós tapasztalat, lojalitás, megbízhatóság, nagyfokú rugalmasság, precizitás.

Bérezés: bruttó 300.000 Ft + Cafeteria

Idegen nyelv ismerete és fogászati területen szerzett gyakorlat vagy érdeklődés előnyt jelent!

Csatlakozz hozzánk és erősítsd a VIP Dental csapatát!