Barion Pixel

Nincsenek termékek a kosárban.

Fogtechnikus állás

  -/1
by Székely Dóra
Published: 2022-11-15 (2 hét ago)
Location
Budapest XII. kerület
Magas színvonalú fogászati praxisunk, fogtechnikai laborjába keressük új kollégánkat
Csatlakozz hozzánk

Fogtechnikus

pozícióba!

Rendelőnkben elvárt főbb feladatok:

  • gipszelés
  • cirkon korona / híd készítés
  • préskerámia héj /korona / inlay készítés
  • ideiglenes műanyag munkák készítése
  • a fogorvos munkájának támogatása
  • fogtechnikai eszközök, műszerek szakszerű használata, karbantartásának felügyelete
  • fogtechnikai dokumentációk precíz, folyamatos rendszerezése, vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fogtechnikusi képesítés
  • türelmes, udvarias, körültekintő személyiség
  • egészségügyi alkalmasság
  • szakmai alázattal, szorgalommal bíró személyiség
  • önmagával és munkájával szembeni igényesség
  • Az önéletrajzban kérjük feltüntetni, hogy eddigi tapasztalatait a szakma mely területein szerezte (fém, kerámia, préskerámia, CAD-CAM, műanyag stb.)
  • Az önéletrajzban, kérjük tüntesse fel fizetési igényét is!!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • terhelhetőség, rugalmasság
  • rugalmas időbeosztásra való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú szakmai környezet, eszköz park
  • szakmai tudással és tapasztalattal arányos versenyképes jövedelem
  • dinamikus, fiatalos csapat

TOVÁBBI CIKKEK

Hatékony és gazdaságos

  A festéstechnika ma valódi alternatívája a kerámia koronák rétegzésének. Berlini fogtechnikusmesterünk, Axel Seeger számos esetben bizonyította már e tényt....

Következő cikk

OLVASTA MÁR?

Septodont

APRÓ

  • Törökugrató Dental Esztétikai fogászata csapatépítés, rendelőbővítés kapcsán önállóan dolgozni tudó szájsebész szakorvost keres. Fényképes önéletrajzot a tdental2001@gmail.com email címre küldjön

    [Több]

  • Tartós helyettest keresek szolnoki NEAK finanszirozott, vegyes fogászati praxis ellátására, elsősorban heti 30 órában, de akár részmunkaidőben is! A helyettesités…

    [Több]

WEBSHOP AJÁNLÓ

VÁLOGASSON!

Impresszum

Kiadja: DP Hungary Kft.
1012 Budapest, Kuny Domokos utca 9.
Telefon: +36 30 472 0030, 06-1-793-1874
E-mail: info@dental.hu,
Cégjegyzék szám: 01 09 679976

Felelős kiadó: Nagy Erika
Szerkesztőségi titkár: Bárdos Veronika
Tördelő szerkesztő: Sárközi András
Szakmai tartalom felelős: Dr. Riba Magdolna