This Ad expired and is no longer available.
See our other active classified ads.
by Uniklinik Fogászati Központ
Published: 2021-08-26 (2 hónap ago)
Location
Budapest

Üdvözlünk az Uniklinik munkatársai nevében!
Több mint 50 fős fogászati klinikánkon tapasztalt fogászati szakasszisztenst keresünk.
Ha igényes vagy arra, hogy milyen környezetben és kikkel dolgozol együtt, akkor a csapatunkban a helyed!
FOGÁSZATI SZAKASSZISZTENS
határozatlan időre, teljes munkaidőre

Feladataid lesznek:

• Általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában.
• Periapikális röntgenfelvételek készítése
• Szájsebészeti műtéteknél asszisztálás, másodasszisztálás

A munkakör betöltésének feltételei:

• Megfelelő iskolai végzettség
• Megbízhatóság, precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs és empatikus készség
• Optimista hozzáállás
• Igény a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek
• Harmonikus, minőségi munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Legmodernebb felszereltség
• Vidéki munkavállalóknak lakhatási lehetőség biztosítása

Előnyös helyzetben vagy ha rendelkezel:

• Szájsebészeti gyakorlattal
• Röntgenismerettel
• Magánrendelőben szerzett szakmai tapasztalattal
• Nyelvtudással

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu