by MindentMent rendelő
Published: 2021-02-03 (4 hét ago)
Location
Budapest

A Dental Awards díjas MindentMent fogászati magánklinika hálózat keres asszisztensi csoportvezetőt. Ha szeretne egy fiatalos, jó csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési lehetőség és karrier várja, akkor csatlakozzon hozzánk.

Főbb feladatok:
– Asszisztensek és dentálhigiénikus kollégák munkájának koordinálása,
– Engedélyekkel kapcsolatos ügyintézés,
– Irányelvek elkészítése és oktatása,
– Fogászati anyagrendelés,
– Új kollégák felvételében történő közreműködés,
– Helyettesítések szervezése,
– Felsővezetők munkájának támogatása,
– Szolgáltatásfejlesztés, minőségfejlesztés.

Amit nyújtunk:
1. Versenyképes fizetést
2. Juttatásokat
3. Segítőkész kedves, pozitív csapatot és inspiráló munkakörnyezetet
4. Stabil vállalati hátteret
5. Izgalmas feladatokat, kihívásokat
6. Képzési, fejlődési, karrier lehetőséget a cégcsoporton belül
7. Az értékteremtés élményét – elégedett páciensek, sikerek

Amit elvárunk:
– 3-5 éves szakmai tapasztalat fogászati asszisztenciában,
– 1-2 év vezetői tapasztalat tetszőleges területen,
– Fogászati asszisztens végzettség,
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel táblázatkezelő),

Ha ilyen munkahelyet szeretne, jelentkezzen most, küldje el fényképes önéletrajzát email-en: rita.aranyi@mindentment.hu címre. Az email-be írja bele, hogy az „MDM asszisztensi csoportvezető” pozícióra jelentkezik.

Üdv.,
Aranyi Rita
igazgató