Google+
Főoldal / apróhirdetések / összes hirdetés

összes hirdetés

    Zuglói Fogászati Központ
    : +36204068300
    : Budapest, Magyar
    Honlap megtekintése Üzenek a hirdetőnek

    XIV. kerületi Fogászati Röntgen és CT Laborba, a Fogászati Központ szakorvos csapatának tevékenységét segítő Röntgen asszisztenst keresünk!

    Feladatok:

    · Fogászati röntgen asszisztensi feladatok önálló, teljes körű ellátása

    · Cone Beam CT készítése

    · A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

    · Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, időpont egyeztetések

    · Számlázás teljes körű kezelése

    Elvárások:

    · Sugárvédelmi ismeretek

    · Legalább középfokú, röntgen szakasszisztens végzettség

    · Digitális röntgen felvételező készülék használatának ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság

    · Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

    · Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

    · Jó kommunikációs készség

    · Proaktív hozzáállás

    · Szombati napokon is munkavégzés

    Amit kínálunk:

    · Versenyképes fizetés

    · Fiatalos csapat

    · Modern, minőségi munkakörnyezet

    · Szakmai fejlődési lehetőség

    Amennyiben szívesen csatlakoznál ehhez a színvonalas és pörgős csapathoz, szeretnél még tanulni és szereted a kihívásokat, úgy várjuk fényképes önéletrajzodat a karrier@uniklinik.hu e-mail címre, melyet, maximális diszkrécióval kezelünk.

    Ez a hirdetés 86 alkalommal volt megjelenítve.
    Az oldal tetejére