Google+
Főoldal / apróhirdetések / összes hirdetés

összes hirdetés

    Ziaja Zsófia
    : 0613194568
    : Budapest, Magyarország
    Honlap megtekintése Üzenek a hirdetőnek

    Dent-East Kft.
    Fogorvosi kereskedő cég
    keres munkatársat
    Irodai pénzügyi asszisztens
    munkakörbe
    Feladatok:
    Általános irodai asszisztensi tevékenység
    Ezen belül elsősorban pénzügyi ügyintézői
    Elvárások:
    Közgazdasági szakközépiskola vagy vállalkozási ügyintézői
    Előny: irodai és pénzügyi szakmai gyakorlat
    Nyelvismeret: angol tudás
    Számítógép kezelés: Word, Excel, PowerPoint használata
    Irodagépek kitűnő ismerete
    Amit kínálunk:
    Teljesítményhez mért korrekt bér, végzettségtől és tapasztalattól függően.
    Egyéb információ:
    Cégprofil: fogászati kereskedő cég; fogászati gépek – eszközök – anyagok importja és forgalmazása.
    A munkavégzés meghatározó a cég arculatára nézve.
    Tervezhető munkakezdés: 2017. december – 2018. január
    Munkavégzés helye:
    Budapest XI. ker. székház
    Munkaidő:
    8-17 h között
    mail@dent-east.com címen fényképes szakmai önéletrajz beküldésével

    Ez a hirdetés 18 alkalommal volt megjelenítve.
    Az oldal tetejére