Hirdetés

HUF 0
Renáta
Budapest, Magyar
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

10 éves múlttal rendelkező fogászatunk legalább 2 éves szájsebészeti szakmai tapasztalattal rendelkező fogászati asszisztenst keres teljes munkaidőre.
Családi vállalkozásként induló fogászat ma már 7 székes rendelővel büszkélkedhet. Épp a múltra való tekintettel a hangulat nem változott, továbbra is egy nagy családként működünk, ahol mindenkinek meg van a saját feladat- és felelősségköre. XI. kerületben található rendelőnkben kiemelkedő minőséget képvisel a szájsebészeti terület, ahol a magyar páciensek mellett egyre több külföldi páciens is képviselteti magát.

Főbb feladatok:
- kezeléshez tartozó orvosi asszisztenciai tevékenység
- kezelő indítása, takarítása, zárása, felkészítés műszak átadásra
- az anyagok és eszközök előkészítése az ismert kezelések alapján
- CT és panorámaröntgen-felvétel készítése
- eszközök összegyűjtése és sterilizálása
- ajánlat és beavatkozás rögzítése az orvos utasítása szerint a fogászati programban
- az anyagok fogyásának figyelése és rögzítésé a készletgazdálkodásnak megfelelően
- a technikai munkák nyomon követése

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- folyamatos szakmai fejlődés és képzés
- legújabb fogászati eszközök használata
- kifogástalan munkakörnyezet
- csapatépítő programok
- barátságos hangulat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hrmoriczdental@gmail.com e-mail címen lehet.

Ezt a hirdetést 46 alkalommal nézték meg.