Hirdetés

HUF 0
CIK
+36308708234
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

Ha Ön,
• hosszú távra tervez,
• kimondottan barátságos, családias hangulatú munkahelyet keres,
• szeretne biztos, korrekt fizetést
• az igazi csapatmunka hozza lázba
• szereti az embereket,
• ügyfélközpontú
• mindig vállalja munkájáért, az esetleges elkövetett hibákért a felelősséget,
• nemcsak délelőtt, hanem délután és este is képes koncentrálni a feladatokra
• ápolt, tiszta, rendezett külsővel rendelkezik,
• esztétikus a mosolya és
• gyakorlott a fogászati asszisztencia területén, akkor nagy valószínűséggel köztünk a helye!

Feladatok:
• rendelő felkészítése a rendelés megkezdésére
• rendelési idő alatt a rendelő folyamatos rendben tartása, fertőtlenítése
• páciensek bekísérése a rendelőbe
• orvos munkájának segítése, asszisztálás
• röntgenfelvétel készítés és szkennelése
• anyagrendelés vezetése az adott rendelőben
• folyamatosan használt anyagok töltése
• takarítás

Elvárások:
- fogászati szakasszisztens végzettség
- munkakezdés betartása
- kimondottan ápolt megjelenés
- kifogástalan szájhigiénia
- segítőkészség mind a páciensek, mind a kollégák irányába
- kétműszakos munkarend vállalása: 8.00-14:00/14:30-20:30

Amit kínálunk:
• alkalmazotti jogviszony
• színvonalas munkakörnyezet
• lendületes, fiatalos csapat
• az első év után, évenkénti ingyenes professzionális dentálhigiéniai kezelés
• igen kedvezményes díjszabású fogászati ellátás a fix csapattagoknak 2 év munkaviszony után

Szeretne velünk dolgozni?
Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a herczeg@czinkoczky.hu e-mail címre. Kérjük, a tárgymezőben tűntesse fel: „Asszisztens”

Ezt a hirdetést 379 alkalommal nézték meg.