Hirdetés

HUF 0
Beri Klaudia
06308794995
Kecskemét Üzenek a hirdetőnek

Rendelőnket 1994-ben nyitottuk meg Kecskemét belvárosában. Rendelőnk nagyon szép környezetben Temestéren található.. Kiváló csapatunk jól szervezetten végzi munkáját, fő tevékenységi körünk a kivehető fogpótlások implantátumos rögzítése.
2018-ban rendelőnk elnyerte a Magyar Érték és Minőség Nagydíjat, majd az MTA Délalföldi Régió Innovációs Díj II. helyezését.
Kollégáink munkáját korszerű praxislabor segíti, ideálissá téve rendelő és labor együttműködését. Célunk a specializált működési területünkön munkafolyamataink állandó fejlesztése, új, innovatív technológiák bevezetése, amely az országos hírnevünket tovább erősíti. Ezen célok megvalósításához keresünk FOGORVOS/IMPLANTOLÓGUS munkatársat!

Feladatok:
normálimplantátumok beültetése
Szájsebészeti kezelések elvégzése
Problémás implantációs esetek, komplikációk megoldása

Elvárások:
Implantológiában való jártasság
Legalább 5 éves általános fogorvosi gyakorlat
Bizonyíthatóan sikeres szakmai múlt
Kiemelkedő kommunikációs készség mind a páciensekkel, mind a kollégákkal
Folyamatos önképzés

Amit kínálunk:
Elegáns és színvonalas munkahely
Jól képzett és gyakorlott asszisztencia
Vállalkozói státusz kialakítása
Jutalékos elszámolás, amely messze felülmúlja az általános fogorvosi praxisban elérhető bevételeket – mindez családbarát munkaidőben!

Munkaidő:
2Hetente 1 hétköznap
Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzi magát a fent leírt munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes önéletrajz formájában.) dentaljob@freemail.hu

Ezt a hirdetést 39 alkalommal nézték meg.