Hirdetés

HUF 0
feherdentalteam
0699510160
Sopron, Magyarország
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

SOPRONI FOGÁSZATI RENDELŐBE RECEPCIÓST KERESÜNK

Főbb feladatok:
Páciensek fogadása
Bejövő telefonos hívások fogadása, telefonközpont kezelése, előjegyzések rögzítése
E-mailek megválaszolása
A kezelésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása, pontos tájékoztatás nyújtása
Számlázással, fizetéssel kapcsolatos adminisztráció
Amit nyújtunk:
Tervezhető beosztást, hétköznapi munkarendet
Versenyképes bérezést
Hosszútávú együttműködést
Tapasztalt csapatunk van, esztétikus munkakörnyezetben dolgozunk
Elvárásaink:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
Németül magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
Ügyfélorientált hozzáállásoddal kiválóan kommunikálsz és oldod meg a problémákat
Igényes vagy önmagadra, megjelenésedre, az elvégzett munkára
Előny:
Angol nyelvtudás
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, várjuk a jelentkezésed az alábbi e-mail címen: fdt@fdt.hu.
Nálunk akár jövő héten is kezdhetsz már!

Ezt a hirdetést 25 alkalommal nézték meg.