Hirdetés

HUF 0
dentpraxis
06(20)344 81 50
Veszprém, Magyarország
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

Ausztria legnyugatibb tartományában található partnerrendelőnkbe keresünk vezető fogorvost.

Fő feladatok (kéthetente, heti 5x8 órában):
• árajánlatkészítés
• elő és utókezelések
• rendelő koordinálása
• munkatársak feladatainak irányítása és ellenőrzése

Lehetőségek:
• fő feladatok elvégzésén túl a lehetőség adott fogászati kezelések helyi ellátására (akár kibővített munkaidőben is)

Amit nyújtunk:
• magas alapbér + teljesítmény alapú kiegészítő bérezés
• utazástérítés
• lakhatás
• szervezett munkakörülmények
• megbecsülés

Elvárások:
• fogorvosi diploma
• magyar és német (C1) nyelvtudás
• konzerválófogászatban és protetikában szerzett tapasztalat
• kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:
• osztrák kamarai tagság
• Ausztriában szerzett munkatapasztalat

Fényképes önéletrajzot az alábbi emailcímre várjuk: erdelyi@dentpraxis.hu

Ezt a hirdetést 234 alkalommal nézték meg.