Hirdetés

HUF 0
Albadent Kft
309788807
Budapest, magyar
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

A FIXFOGSOR Rendelőt 2011 februárjában nyitottuk meg Budapest belvárosában. Rendelőnk nagyon szép környezetben, a Nyugati tér közvetlen közelében működik. Kiváló csapatunk jól szervezetten végzi munkáját, fő tevékenységi körünk a kivehető fogpótlások implantátumos rögzítése.
2018-ban rendelőnk elnyerte a Magyar Érték és Minőség Nagydíjat, majd az MTA Délalföldi Régió Innovációs Díj II. helyezését.
Kollégáink munkáját korszerű praxislabor segíti, ideálissá téve rendelő és labor együttműködését. Célunk a specializált működési területünkön munkafolyamataink állandó fejlesztése, új, innovatív technológiák bevezetése, amely az országos hírnevünket tovább erősíti. Ezen célok megvalósításához keresünk

FOGORVOS
munkatársat!

Feladatok:
Subtotális ill. totális foghiánnyal küzdő páciensek rehabilitációja miniimplantátummal stabilizált kivehető fogpótlással.
Problémás esetek, komplikációk megoldása

Elvárások:
Legalább 2 éves általános fogorvosi gyakorlat
Bizonyíthatóan sikeres szakmai múlt
Kiemelkedő kommunikációs készség mind a páciensekkel, mind a kollégákkal
Folyamatos önképzés

Amit kínálunk:
Elegáns és színvonalas munkahely Budapest belvárosában
Jól képzett és gyakorlott asszisztencia, fogtechnikus helyben
Vállalkozói státusz kialakítása
Jutalékos elszámolás, amely messze felülmúlja az általános fogorvosi praxisban elérhető bevételeket – mindez családbarát munkaidőben!

Munkaidő: Minimum heti 3 hétköznap

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzi magát a fent leírt munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, önéletrajz, motivációs levél) az albadent.info@gmail.com e-mail címre, a Tárgy mezőben „fogorvos” megjelöléssel. Kérjük, hogy motivációs levelét közvetlenül az e-mailben, önéletrajzát csatolt Word fáljban küldje.

Ezt a hirdetést 55 alkalommal nézték meg.