Hirdetés

HUF 0
Albadent Kft
30 978 8807
Budapest, magyar Üzenek a hirdetőnek

Fogászati szakasszisztens-Budapest 13. kerület

A Fixfogsor Rendelő csapatába keressük azt az asszisztens munkatársunkat, aki szeretne a fogsorrögzítés területén egyedülálló, protézisrögzítésre specializált rendelőben karrierjét építeni.
A Fixfogsor Rendelő immár 4000 protézisrögzítési eljárással a háta mögött Magyarország meghatározó implantációs és protézisrögzítési központja. Budapesti rendelőnk 320 négyzetméteren, 8 rendelővel várja a fogsorproblémában szenvedő pácienseket.
Feladata lesz a normál fogászati kezelések és a műfogsoros munkák asszisztensi feladatainak ellátása.
Várjuk Önt is csapatunkba!

Főbb feladatok:
• orvosaink munkájának teljeskörű támogatása normál fogászati kezeléseknél valamint műfogsoros munkáknál
• pácienseink ügyfélközpontú kiszolgálása telefonon és személyesen,
• kezeléshez kapcsolódó adminisztráció a fogászati szoftverben.

Követelmények, elvárások:
• szakirányú végzettség

Előnyt jelent:
- dentálhigiénikusi végzettség,
- normál fogászati beavatkozások során szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:
• biztos munkáltatói háttér,
• kellemes munkahelyi légkör egy jó csapatban,
• támogató vezetői stílus és munkahelyi kultúra,
• megállapodás szerinti fizetés (nálunk alap, hogy korrektül bejelentjük és hogy időben fizetünk!).

A jelentkezését fényképes önéletrajz és motivációs levél várjuk az albadent.info@gmail.com címre.

Ezt a hirdetést 47 alkalommal nézték meg.