Hirdetés

HUF 0
Dentha Fogászat
06305562955
Szeged, Magyarország
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

Ha fogászati szakasszisztens vagy, és szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni teljes munkaidőben, igényes környezetben, versenyképes fizetésért, hívd a 06 30 55 629 55-ös telefonszámot!

Feladatok:
- előkészít és asszisztál a fogorvosnak a fogászati beavatkozásoknál
- kialakítja a higiénés követelményeket és munkafeltételeket
- műszerek, eszközök, gépek precíz kezelése, sterilizálása
- dokumentációs, ügyviteli, koordinációs feladatot ellátása
- kétműszakos munkarend

Elvárások:
- szakirányú végzettség (!)
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- büntetlen előélet
- igényes, ápolt megjelenés
- talpraesett, tettrekész, nagy teherbírású
- jó helyzetfelismerő képesség
- motiváció a szakmán belüli fejlődésre
- jó kommunikációs és alkalmazkodókészség

Kizárólag szakirányú, tehát fogászati szakasszisztensi képesítéssel rendelkezők jelentkezését tudjuk elfogadni. Szakirányú végzettség nélkül sajnos semmilyen esetben nem áll módunkban foglalkoztatni.

Előny: idegen nyelv középszintű ismerete

Amit mi kínálunk:
- teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség
- igényes, modern munkakörülmények
- jó hangulatú, lendületes csapat
- versenyképes fizetés
- azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Dentha Lézerfogászat és Implantológia, 6721 Szeged, Osztrovszky u. 12., www.dentha.hu

Jelentkezés esetén: hívd a 06 30 55 629 55-ös telefonszámot!

Ezt a hirdetést 46 alkalommal nézték meg.