Hirdetés

HUF 0
Kiss Katalin
Budapest, magyar
Weboldal meglátogatása Üzenek a hirdetőnek

Piacvezető fogászati Diagnosztikai és Képalkotó Centrumunk keres orvoslátogató munkatársat vállalkozói státuszba hosszú távra Budapest és környékére.

Főbb feladatok, munkák:
- Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, illetve új partnerek felkutatása.
- Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció (tervek készítése, napi jelentés, partner adatbázis kezelés).
- Cégünk szolgáltatásainak és az általunk forgalmazott termékeknek az ismertetése.

Elvárások:
- Egészségügyi jártasság, fogászati területen szerzett végzettség és tapasztalat.
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, sikerorientáltság, üzleti érzék.
- Nagyfokú önállóság, mobilitás.

Amit kínálunk:
- Kihívásokkal teli feladatkör.
- Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek.
- Szabad időbeosztás.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az iroda@vipdental.hu email címre!

Ezt a hirdetést 39 alkalommal nézték meg.